logo
16 Ocak 2019 Çarşamba 04:56:58
basketbol
04:30Marquette Golden Eagles - Georgetown HoyasCanlı
futbol
04:00Club Atlético River Plate (Montevideo) - Club Nacional de FootballCanlı
basketbol
04:00San Lorenzo de Almagro U22 - Argentino U23Canlı
basketbol
04:00Valparaiso Crusaders - Loyola RamblersCanlı
basketbol
04:00Paul Quinn - Dallas Baptist PatriotsCanlı
futbol
03:45Santa Tecla F.C. - Juventud IndependienteCanlı
futbol
03:45Juarez - Tampico MaderoCanlı
futbol
03:45Club Necaxa - Club AméricaCanlı
futbol
03:30Botafogo da Paraíba - Santa Cruz Futebol ClubeCanlı
basketbol
03:30Saint Anselm Hawks - Southern Connecticut StateCanlı
futbol
03:15Clube Náutico Capibaribe - Fortaleza ECCanlı
futbol
03:15CSA Maceio - EC Vitoria SalvadorCanlı
basketbol
03:15Petrolero Argentino - RocamoraCanlı
basketbol
03:15Estudiantes Concordia U22 - Regatas Corrientes U23Canlı
basketbol
03:15Florida Gators - Mississippi State BulldogsCanlı
basketbol
03:15Racing de Chivilcoy - Parque SurCanlı
basketbol
03:00Arkansas - TennesseeCanlı
basketbol
03:00Buffalo Bulls - Western Michigan BroncosCanlı
basketbol
03:00Fordham Rams - Saint Louis BillikensCanlı
basketbol
03:00Purdue - RutgersCanlı
basketbol
03:00Illinois State Redbirds - Southern Illinois SalukisCanlı
basketbol
03:00Georgia University - Kentucky WildcatsCanlı
basketbol
03:00TCU Horned Frogs - Batı VirginiaCanlı
basketbol
03:00Atletico Echague Parana - Obera TCCanlı
basketbol
03:00Akron Zips - Eastern Michigan EaglesCanlı
basketbol
03:00South Florida Bulls - Cincinnati BearcatsCanlı
basketbol
03:00Ohio State - Kent StateCanlı
futbol
02:45Club Independiente Santa Fe - Millonarios Fútbol ClubCanlı
tenis
04:50Tomas Berdych - Robin Haase
futbol
05:00San Carlos - Guadalupe
basketbol
05:00Saint Joseph's Hawks - Davidson Wildcats
basketbol
05:00Mississippi - LSU Tigers
basketbol
05:00Boise State Broncos - Nevada
basketbol
05:00North Carolina - Notre Dame Fighting Irish
basketbol
05:00Denver Nuggets - Golden State Warriors
basketbol
05:00Stephen Curry - Kevin Durant
tenis
05:00Klahn/Kukushkin - Venus/Klaasen
tenis
05:00Bopanna/Sharan - Garcia-Lopez/Carreno Busta
tenis
05:00Danielle Rose Collins - Sachia Vickery
tenis
05:00Radu Albot - Fernando Verdasco
tenis
05:00Astra Sharma - Maria Sakkari
tenis
05:00Bara/Niculescu - Arruabarrena/Parra-Santonja
tenis
05:00Ashleigh Barty - Yafan Wang
tenis
05:00Rui-Xuan Wang - Agustin Velotti
tenis
05:00Chloe Paquet - Hx Izabella Tan
tenis
05:00Elitsa Kostova - Charmaine Shi Yi Seah
tenis
05:00Hong Kit Wong - Luca Castelnuovo
tenis
05:00Hao Wu - Aoran Wang
tenis
05:00Naoki Takeda - Kazuma Kawachi
tenis
05:00Zhang Ling - Conny Perrin
tenis
05:00Denisa Allertova - Shuyue Ma
tenis
05:00Victoria Rodriguez - Olivia Tjandramulia
tenis
05:05Sabina Sharipova - Kai-Lin Zhang
diğer
05:10Yaquis de Obregón - Cañeros de Los Mochis
tenis
05:30Krajicek/Sitak - Paez/Reyes-Varela
tenis
05:30Mayer/Souza - Lopez/Lopez
tenis
05:30Aiava/Bains - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
05:30Kevin Anderson - Frances Tiafoe
diğer
06:00Dynamo Barnaul - Izumrud Berdsk
futbol
06:00Club Tijuana - Atlante F.C.
futbol
06:00Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula
futbol
06:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tiburones Rojos de Veracruz
basketbol
06:00Capitanes CDMX - Abejas de Guanajuato
futbol
06:30Shillong Lajong U18 - Aizawl U 18
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
basketbol
06:30Kyle Kuzma - Zach LaVine
tenis
06:30Bambridge/O'Mara - Copil/Fucsovics
tenis
06:30Kubot/Ceballos - Bedene/Marterer
tenis
06:30Demoliner/Nielsen - Granollers/Granollers
tenis
06:30Gong/Zhang - Klizan/Matkowski
tenis
06:30Maheu/Herbert - Zverev/Marrero
tenis
06:30Lesya Tsurenko - Amanda Anisimova
tenis
06:30Katie Boulter - Aryna Sabalenka
tenis
06:30Kuzmova/Rybarikova - Stosur/Zhang
tenis
06:30Donna Vekić - Kimberly Birrell
tenis
06:30Thomas Fabbiano - Reilly Opelka
tenis
06:30Belinda Bencic - Yulia Putintseva
tenis
06:30Johanna Larsson - Caroline Wozniacki
tenis
06:30Gael Monfils - Taylor Harry Fritz
tenis
06:30Daniel Evans - Roger Federer
tenis
06:30Siegemund/Panova - Gavrilova/Gasparyan
tenis
06:30Renlong Pang - Tao Mu
tenis
06:30Li-Wie Tan - Cing-Yang Meng
tenis
06:30Cagla Buyukakcay - Barbara Haas
tenis
06:30Kurumi Nara - Ya-Hsuan Lee
tenis
06:30Tsung-Hao Huang - Ti Chen
basketbol
07:00San Diego State Aztecs - New Mexico
tenis
07:00Bolt/Polmans - Bryan/Bryan
tenis
07:30Krejcikova/Siniakova - Bogdan/Rodionova
diğer
07:45Zenit Barnaul - Lokomotiv Novosibirsk
tenis
08:00Zelenay/Molchanov - Matteo Berrettini/Cecchinato
tenis
08:00Middelkoop/Haase - Querrey/Harrison
tenis
08:00Cornet/Martic - Linette/Tomljanovic
tenis
08:00Yoshihito Nishioka - Karen Khachanov
tenis
08:00Hradecka/Makarova - Barthel/Kenin
tenis
08:00Wang/Kichenok - Kalashnikova/Yastremskaya
tenis
08:00Yan Bai - Xiaoyu He
tenis
08:00Andrea Bessire - Wei-De Lin
tenis
08:00Kostova/Tjandramulia - Moore/Perrin
tenis
08:00Veselinovic/Gumulya - Lemoine/Rus
tenis
08:00Kim/Ho - Wang/Wu
tenis
08:00Wong/Yeung - Bessire/Velotti
tenis
08:30Kyrgios/Reid - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
09:00Roberto Bautista-Agut - John Millman
tenis
09:00Petra Kvitova - Irina-Camelia Begu
diğer
09:30Fakel Novosibirsk - Tom Tomsk
tenis
10:00Vlada Ekshibarova - Yexin Ma
tenis
10:00Vladimir Korolev - Dejan Katic
tenis
10:30Grigor Dimitrov - Pablo Cuevas
tenis
10:30Alessia Tagliente - Liubov Demidova
tenis
10:30Zhibek Kulambayeva - Galateia Mesochoritou
diğer
11:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
11:00Nairobi City Stars - Kenya Polisi
tenis
11:00Beatriz Haddad Maia - Angelique Kerber
tenis
11:00Alex De Minaur - Henri Laaksonen
tenis
11:00Mykyta Mashtakov - Timofey Skatov
tenis
11:00Victor Ernaelsteen - Julian Cash
tenis
11:00Feriel Mahbouli - Angelica Moratelli
tenis
11:00Valentina Losciale - Linnea Malmqvist
tenis
11:00Anastasiya Komardina - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:00Natalia Orlova - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
11:00Zhima Du - Mirjam Bjorklund
tenis
11:00Christian Seraphim - Maxime Pauwels
tenis
11:00Georgii Kravchenko - Arnaud Bovy
tenis
11:00Vinciane Remy - Fiona Ganz
diğer
11:15Altay Barnaul - Torpedo Barnaul
basketbol
11:30Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
tenis
11:30Davide Galoppini - Ayap Sagadat
tenis
11:30Omar Giacalone - Samuel Brosset
tenis
11:30Sandro Ehrat - Jake Hersey
tenis
11:30Francesca Jones - Diana Maria Mihail
tenis
11:30Sapfo Sakellaridi - Vanda Lukacs
tenis
11:30Jakob Sude - Eduard Esteve Lobato
tenis
11:30Mathieu Perchicot - Nicolae Frunza
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Melbourne City FC
tenis
12:00Gianluca Mager - James Ward
tenis
12:00Julia Stamatova - Ayano Sonoda
tenis
12:00Ekaterina Ovcharenko - İpek Öz
tenis
12:00Alexey Vatutin - Goncalo Oliveira
tenis
12:00Clement Tabur - Yannick Mertens
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin Vlašim
futbol
12:30FC Nitra - 1. SC Znojmo
tenis
12:30Matthew Ebden - Rafael Nadal
tenis
12:30Kaya Arinc - Maciej Rajski
tenis
12:30Ameur Ben Hassen - Adelchi Virgili
tenis
12:30Wiem Boubaker - Paula Kania
tenis
12:30Constantin Schmitz - Maksim Tikhomirov
tenis
12:30Jannik Sinner - Jonathan Mridha
tenis
12:30Boris Fassbender - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:30Emiliano Maggioli - Aidan Mchugh
futbol
13:00FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava
futbol
13:00MFK Karviná - FK Fotbal Třinec
futbol
13:00RCD Mallorca - 1. FC Köln
futbol
13:00Taksony - Budaörsi SC
futbol
13:00AC Sparta Prague - Loko Vltavín
tenis
13:00Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
13:00Simone Roncalli - Antonio Massara
tenis
13:00Melis Yasar - Sabina Shaydullina
tenis
13:00Kanako Morisaki - Doğa Türkmen (TÜR)
tenis
13:00Pol Martin Tiffon - Andrey Chepelev
tenis
13:00Dimitar Kuzmanov - Artem Dubrivnyy
tenis
13:00Tomas Machac - Evan Furness
tenis
13:00Ronan Joncour - Matteo Martineau
tenis
13:00Jeroen Vanneste - Pedro Vives Marcos
tenis
13:00Sergi Perez Contri - Vullnet Tashi
tenis
13:00Huixin Wang - Pol Toledo Bague
basketbol
13:05Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo
basketbol
13:05Chiba Jets - Link Tochigi Brex
basketbol
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses
basketbol
13:05Rizing Fukuoka - Ryukyu Golden Kings Okinawa
basketbol
13:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Yokohama B-Corsairs
basketbol
13:05Osaka Evessa - Kyoto Hannaryz
basketbol
13:05Aisin Seahorses - Niigata Albirex BB
basketbol
13:05Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond Dolphins
basketbol
13:05Hitachi SunRockers - Levanga Hokkaido
futbol
13:15Goa II - Bengaluru II
futbol
13:30Dreams II - Sun Pegasus FC II
futbol
13:30Ara - Hindustan F.C.
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung Thunders
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus
tenis
13:30Michał Przysiężny - Tallon Griekspoor
tenis
13:30Casper Ruud - Raul Brancaccio
tenis
13:30Antoine Cornut-Chauvinc - Lucas Catarina
futbol
14:00Samut Sakhon F.C. - SCG Muangthong United FC
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00ACS UTA Batrana Doamna - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
14:00Administration Police - Ushuru F.C.
futbol
14:00MFK Zemplín Michalovce - FK Slavoj Trebišov
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal Crusaders
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
tenis
14:00Szabina Szlavikovics - İpek Soylu
tenis
14:00Julia Terziyska - Diana Martynov
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
basketbol
14:35Shougang Beijing Ducks - Shanghai Dongfang Sharks
futbol
15:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
15:00FSV Union Fürstenwalde - Berliner AK 07
futbol
15:00St. Josephs Youth - Fortune Sacco
futbol
15:00Győri ETO - Ceglédi VSE
futbol
15:00Boluspor - Galatasaray S.K.
futbol
15:00FK Varnsdorf - MFK Chrudim
futbol
15:00Kisumu All Stars - Kibera Black Stars
futbol
15:00Nairobi Stima - Thika United F.C.
futbol
15:00Bidco United - Wazito
futbol
15:00FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
15:00SFC Opava - 1. SK Prostějov
futbol
15:00ŠKF Sereď - Dunakanyar-Vác FC
futbol
15:00FK Shkëndija - FK Renova
basketbol
15:00CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
tenis
15:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
15:00Peter Torebko - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Arends/Weissborn - Melzer/Polasek
futbol
15:30Southern District RSA II - Lee Man II
futbol
15:30Kitchee SC II - Yuen Long II
futbol
15:30Eastern Sports Club II - Woofoo Tai Po II
futbol
15:30Al-Washm - Ittihad FC
futbol
15:30Wisła Kraków - Wisła Sandomierz
tenis
15:30Paul Woerner - Duje Kekez
tenis
15:30Bua/Beslagic - Bronzetti/Moratelli
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Doldan/Doldan
tenis
15:30Klok/Orlov - Deschamps/Ernaelsteen
tenis
15:30Beaupain/Tessa - Mansouri/Serafim
futbol
15:35Al-Raed - Al Ain FC
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Ndanda FC - JCT Tanzania
futbol
16:00Ruvu Shooting - Azam FC
futbol
16:00Bul FC - Mbarara City
futbol
16:00Nkambi Coffee - SC Villa
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Nakumatt
futbol
16:00Avenir Sportif de Gabes - CS Sfaxien
futbol
16:00African Lyon - Kagera Sugar
futbol
16:00İtalya U19 - İspanya U19
futbol
16:00MFK Skalica - FC Spartak Trnava
futbol
16:00FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Dubnica
futbol
16:00Free Stars - Bukedea
basketbol
16:00Bataan Risers - Navotas Clutch
basketbol
16:00Dinamo Magnitogorsk - Runa
tenis
16:00Zeynep Naz Öztürk - Stephanie Judith Visscher
tenis
16:00Toledo Bague/Esteve Lobato - Martirosian/Fitzpatrick
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Izquierdo/Mora
tenis
16:00Simonsson/Eriksson - Khomentovskiy/Chepelev
futbol
16:15Talanta - Green Commandos
futbol
16:30Kırgızistan - Filipinler
futbol
16:30Güney Kore - Çin
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30Viterbese Castrense - Reggina Calcio
futbol
16:30ASD Savignanese - Jesina Calcio
futbol
16:30Castiadas - Budoni Calcio
futbol
16:30Ghivizzano - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30S.S.D. Massese - ASD Cannara
futbol
16:30Real Forte Querceta - A.C. Prato
futbol
16:30Real Giulianova SSD - Sammaurese
futbol
16:30SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
futbol
16:30Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
16:30HNK Gorica - NK Krško
futbol
16:30Aglianese - ASD Sporting Trestina
futbol
16:30ACV Scandicci ASD - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30F.C. Aprilia - Trastevere Calcio ASD
futbol
16:30Vastese - Sangiustese
futbol
16:30A.S.D. Flaminia Civita Castellana - U.S. Latina Calcio
futbol
16:30Team Altamura - Nardo FK
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
tenis
16:30Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
16:30Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
16:30Kaichi Uchida - Arthur De Greef
basketbol
04:30Marquette Golden Eagles - Georgetown HoyasCanlı
basketbol
04:00San Lorenzo de Almagro U22 - Argentino U23Canlı
basketbol
04:00Valparaiso Crusaders - Loyola RamblersCanlı
basketbol
04:00Paul Quinn - Dallas Baptist PatriotsCanlı
basketbol
03:30Saint Anselm Hawks - Southern Connecticut StateCanlı
basketbol
03:15Petrolero Argentino - RocamoraCanlı
basketbol
03:15Estudiantes Concordia U22 - Regatas Corrientes U23Canlı
basketbol
03:15Florida Gators - Mississippi State BulldogsCanlı
basketbol
03:15Racing de Chivilcoy - Parque SurCanlı
basketbol
03:00Arkansas - TennesseeCanlı
basketbol
03:00Buffalo Bulls - Western Michigan BroncosCanlı
basketbol
03:00Fordham Rams - Saint Louis BillikensCanlı
basketbol
03:00Purdue - RutgersCanlı
basketbol
03:00Illinois State Redbirds - Southern Illinois SalukisCanlı
basketbol
03:00Georgia University - Kentucky WildcatsCanlı
basketbol
03:00TCU Horned Frogs - Batı VirginiaCanlı
basketbol
03:00Atletico Echague Parana - Obera TCCanlı
basketbol
03:00Akron Zips - Eastern Michigan EaglesCanlı
basketbol
03:00South Florida Bulls - Cincinnati BearcatsCanlı
basketbol
03:00Ohio State - Kent StateCanlı
basketbol
05:00Saint Joseph's Hawks - Davidson Wildcats
basketbol
05:00Mississippi - LSU Tigers
basketbol
05:00Boise State Broncos - Nevada
basketbol
05:00North Carolina - Notre Dame Fighting Irish
basketbol
05:00Denver Nuggets - Golden State Warriors
basketbol
05:00Stephen Curry - Kevin Durant
basketbol
06:00Capitanes CDMX - Abejas de Guanajuato
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
basketbol
06:30Kyle Kuzma - Zach LaVine
basketbol
07:00San Diego State Aztecs - New Mexico
basketbol
11:30Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
basketbol
13:05Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo
basketbol
13:05Chiba Jets - Link Tochigi Brex
basketbol
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses
basketbol
13:05Rizing Fukuoka - Ryukyu Golden Kings Okinawa
basketbol
13:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Yokohama B-Corsairs
basketbol
13:05Osaka Evessa - Kyoto Hannaryz
basketbol
13:05Aisin Seahorses - Niigata Albirex BB
basketbol
13:05Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond Dolphins
basketbol
13:05Hitachi SunRockers - Levanga Hokkaido
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung Thunders
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal Crusaders
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
basketbol
14:35Shougang Beijing Ducks - Shanghai Dongfang Sharks
basketbol
15:00CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
basketbol
16:00Bataan Risers - Navotas Clutch
basketbol
16:00Dinamo Magnitogorsk - Runa
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
futbol
04:00Club Atlético River Plate (Montevideo) - Club Nacional de FootballCanlı
futbol
03:45Santa Tecla F.C. - Juventud IndependienteCanlı
futbol
03:45Juarez - Tampico MaderoCanlı
futbol
03:45Club Necaxa - Club AméricaCanlı
futbol
03:30Botafogo da Paraíba - Santa Cruz Futebol ClubeCanlı
futbol
03:15Clube Náutico Capibaribe - Fortaleza ECCanlı
futbol
03:15CSA Maceio - EC Vitoria SalvadorCanlı
futbol
02:45Club Independiente Santa Fe - Millonarios Fútbol ClubCanlı
futbol
05:00San Carlos - Guadalupe
futbol
06:00Club Tijuana - Atlante F.C.
futbol
06:00Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula
futbol
06:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tiburones Rojos de Veracruz
futbol
06:30Shillong Lajong U18 - Aizawl U 18
futbol
11:00Nairobi City Stars - Kenya Polisi
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Melbourne City FC
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin Vlašim
futbol
12:30FC Nitra - 1. SC Znojmo
futbol
13:00FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava
futbol
13:00MFK Karviná - FK Fotbal Třinec
futbol
13:00RCD Mallorca - 1. FC Köln
futbol
13:00Taksony - Budaörsi SC
futbol
13:00AC Sparta Prague - Loko Vltavín
futbol
13:15Goa II - Bengaluru II
futbol
13:30Dreams II - Sun Pegasus FC II
futbol
13:30Ara - Hindustan F.C.
futbol
14:00Samut Sakhon F.C. - SCG Muangthong United FC
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00ACS UTA Batrana Doamna - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
14:00Administration Police - Ushuru F.C.
futbol
14:00MFK Zemplín Michalovce - FK Slavoj Trebišov
futbol
15:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
15:00FSV Union Fürstenwalde - Berliner AK 07
futbol
15:00St. Josephs Youth - Fortune Sacco
futbol
15:00Győri ETO - Ceglédi VSE
futbol
15:00Boluspor - Galatasaray S.K.
futbol
15:00FK Varnsdorf - MFK Chrudim
futbol
15:00Kisumu All Stars - Kibera Black Stars
futbol
15:00Nairobi Stima - Thika United F.C.
futbol
15:00Bidco United - Wazito
futbol
15:00FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
15:00SFC Opava - 1. SK Prostějov
futbol
15:00ŠKF Sereď - Dunakanyar-Vác FC
futbol
15:00FK Shkëndija - FK Renova
futbol
15:30Southern District RSA II - Lee Man II
futbol
15:30Kitchee SC II - Yuen Long II
futbol
15:30Eastern Sports Club II - Woofoo Tai Po II
futbol
15:30Al-Washm - Ittihad FC
futbol
15:30Wisła Kraków - Wisła Sandomierz
futbol
15:35Al-Raed - Al Ain FC
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Ndanda FC - JCT Tanzania
futbol
16:00Ruvu Shooting - Azam FC
futbol
16:00Bul FC - Mbarara City
futbol
16:00Nkambi Coffee - SC Villa
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Nakumatt
futbol
16:00Avenir Sportif de Gabes - CS Sfaxien
futbol
16:00African Lyon - Kagera Sugar
futbol
16:00İtalya U19 - İspanya U19
futbol
16:00MFK Skalica - FC Spartak Trnava
futbol
16:00FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Dubnica
futbol
16:00Free Stars - Bukedea
futbol
16:15Talanta - Green Commandos
futbol
16:30Kırgızistan - Filipinler
futbol
16:30Güney Kore - Çin
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30Viterbese Castrense - Reggina Calcio
futbol
16:30ASD Savignanese - Jesina Calcio
futbol
16:30Castiadas - Budoni Calcio
futbol
16:30Ghivizzano - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30S.S.D. Massese - ASD Cannara
futbol
16:30Real Forte Querceta - A.C. Prato
futbol
16:30Real Giulianova SSD - Sammaurese
futbol
16:30SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
futbol
16:30Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
16:30HNK Gorica - NK Krško
futbol
16:30Aglianese - ASD Sporting Trestina
futbol
16:30ACV Scandicci ASD - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30F.C. Aprilia - Trastevere Calcio ASD
futbol
16:30Vastese - Sangiustese
futbol
16:30A.S.D. Flaminia Civita Castellana - U.S. Latina Calcio
futbol
16:30Team Altamura - Nardo FK
tenis
04:50Tomas Berdych - Robin Haase
tenis
05:00Klahn/Kukushkin - Venus/Klaasen
tenis
05:00Bopanna/Sharan - Garcia-Lopez/Carreno Busta
tenis
05:00Danielle Rose Collins - Sachia Vickery
tenis
05:00Radu Albot - Fernando Verdasco
tenis
05:00Astra Sharma - Maria Sakkari
tenis
05:00Bara/Niculescu - Arruabarrena/Parra-Santonja
tenis
05:00Ashleigh Barty - Yafan Wang
tenis
05:00Rui-Xuan Wang - Agustin Velotti
tenis
05:00Chloe Paquet - Hx Izabella Tan
tenis
05:00Elitsa Kostova - Charmaine Shi Yi Seah
tenis
05:00Hong Kit Wong - Luca Castelnuovo
tenis
05:00Hao Wu - Aoran Wang
tenis
05:00Naoki Takeda - Kazuma Kawachi
tenis
05:00Zhang Ling - Conny Perrin
tenis
05:00Denisa Allertova - Shuyue Ma
tenis
05:00Victoria Rodriguez - Olivia Tjandramulia
tenis
05:05Sabina Sharipova - Kai-Lin Zhang
tenis
05:30Krajicek/Sitak - Paez/Reyes-Varela
tenis
05:30Mayer/Souza - Lopez/Lopez
tenis
05:30Aiava/Bains - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
05:30Kevin Anderson - Frances Tiafoe
tenis
06:30Bambridge/O'Mara - Copil/Fucsovics
tenis
06:30Kubot/Ceballos - Bedene/Marterer
tenis
06:30Demoliner/Nielsen - Granollers/Granollers
tenis
06:30Gong/Zhang - Klizan/Matkowski
tenis
06:30Maheu/Herbert - Zverev/Marrero
tenis
06:30Lesya Tsurenko - Amanda Anisimova
tenis
06:30Katie Boulter - Aryna Sabalenka
tenis
06:30Kuzmova/Rybarikova - Stosur/Zhang
tenis
06:30Donna Vekić - Kimberly Birrell
tenis
06:30Thomas Fabbiano - Reilly Opelka
tenis
06:30Belinda Bencic - Yulia Putintseva
tenis
06:30Johanna Larsson - Caroline Wozniacki
tenis
06:30Gael Monfils - Taylor Harry Fritz
tenis
06:30Daniel Evans - Roger Federer
tenis
06:30Siegemund/Panova - Gavrilova/Gasparyan
tenis
06:30Renlong Pang - Tao Mu
tenis
06:30Li-Wie Tan - Cing-Yang Meng
tenis
06:30Cagla Buyukakcay - Barbara Haas
tenis
06:30Kurumi Nara - Ya-Hsuan Lee
tenis
06:30Tsung-Hao Huang - Ti Chen
tenis
07:00Bolt/Polmans - Bryan/Bryan
tenis
07:30Krejcikova/Siniakova - Bogdan/Rodionova
tenis
08:00Zelenay/Molchanov - Matteo Berrettini/Cecchinato
tenis
08:00Middelkoop/Haase - Querrey/Harrison
tenis
08:00Cornet/Martic - Linette/Tomljanovic
tenis
08:00Yoshihito Nishioka - Karen Khachanov
tenis
08:00Hradecka/Makarova - Barthel/Kenin
tenis
08:00Wang/Kichenok - Kalashnikova/Yastremskaya
tenis
08:00Yan Bai - Xiaoyu He
tenis
08:00Andrea Bessire - Wei-De Lin
tenis
08:00Kostova/Tjandramulia - Moore/Perrin
tenis
08:00Veselinovic/Gumulya - Lemoine/Rus
tenis
08:00Kim/Ho - Wang/Wu
tenis
08:00Wong/Yeung - Bessire/Velotti
tenis
08:30Kyrgios/Reid - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
09:00Roberto Bautista-Agut - John Millman
tenis
09:00Petra Kvitova - Irina-Camelia Begu
tenis
10:00Vlada Ekshibarova - Yexin Ma
tenis
10:00Vladimir Korolev - Dejan Katic
tenis
10:30Grigor Dimitrov - Pablo Cuevas
tenis
10:30Alessia Tagliente - Liubov Demidova
tenis
10:30Zhibek Kulambayeva - Galateia Mesochoritou
tenis
11:00Beatriz Haddad Maia - Angelique Kerber
tenis
11:00Alex De Minaur - Henri Laaksonen
tenis
11:00Mykyta Mashtakov - Timofey Skatov
tenis
11:00Victor Ernaelsteen - Julian Cash
tenis
11:00Feriel Mahbouli - Angelica Moratelli
tenis
11:00Valentina Losciale - Linnea Malmqvist
tenis
11:00Anastasiya Komardina - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:00Natalia Orlova - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
11:00Zhima Du - Mirjam Bjorklund
tenis
11:00Christian Seraphim - Maxime Pauwels
tenis
11:00Georgii Kravchenko - Arnaud Bovy
tenis
11:00Vinciane Remy - Fiona Ganz
tenis
11:30Davide Galoppini - Ayap Sagadat
tenis
11:30Omar Giacalone - Samuel Brosset
tenis
11:30Sandro Ehrat - Jake Hersey
tenis
11:30Francesca Jones - Diana Maria Mihail
tenis
11:30Sapfo Sakellaridi - Vanda Lukacs
tenis
11:30Jakob Sude - Eduard Esteve Lobato
tenis
11:30Mathieu Perchicot - Nicolae Frunza
tenis
12:00Gianluca Mager - James Ward
tenis
12:00Julia Stamatova - Ayano Sonoda
tenis
12:00Ekaterina Ovcharenko - İpek Öz
tenis
12:00Alexey Vatutin - Goncalo Oliveira
tenis
12:00Clement Tabur - Yannick Mertens
tenis
12:30Matthew Ebden - Rafael Nadal
tenis
12:30Kaya Arinc - Maciej Rajski
tenis
12:30Ameur Ben Hassen - Adelchi Virgili
tenis
12:30Wiem Boubaker - Paula Kania
tenis
12:30Constantin Schmitz - Maksim Tikhomirov
tenis
12:30Jannik Sinner - Jonathan Mridha
tenis
12:30Boris Fassbender - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:30Emiliano Maggioli - Aidan Mchugh
tenis
13:00Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
13:00Simone Roncalli - Antonio Massara
tenis
13:00Melis Yasar - Sabina Shaydullina
tenis
13:00Kanako Morisaki - Doğa Türkmen (TÜR)
tenis
13:00Pol Martin Tiffon - Andrey Chepelev
tenis
13:00Dimitar Kuzmanov - Artem Dubrivnyy
tenis
13:00Tomas Machac - Evan Furness
tenis
13:00Ronan Joncour - Matteo Martineau
tenis
13:00Jeroen Vanneste - Pedro Vives Marcos
tenis
13:00Sergi Perez Contri - Vullnet Tashi
tenis
13:00Huixin Wang - Pol Toledo Bague
tenis
13:30Michał Przysiężny - Tallon Griekspoor
tenis
13:30Casper Ruud - Raul Brancaccio
tenis
13:30Antoine Cornut-Chauvinc - Lucas Catarina
tenis
14:00Szabina Szlavikovics - İpek Soylu
tenis
14:00Julia Terziyska - Diana Martynov
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
tenis
15:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
15:00Peter Torebko - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Arends/Weissborn - Melzer/Polasek
tenis
15:30Paul Woerner - Duje Kekez
tenis
15:30Bua/Beslagic - Bronzetti/Moratelli
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Doldan/Doldan
tenis
15:30Klok/Orlov - Deschamps/Ernaelsteen
tenis
15:30Beaupain/Tessa - Mansouri/Serafim
tenis
16:00Zeynep Naz Öztürk - Stephanie Judith Visscher
tenis
16:00Toledo Bague/Esteve Lobato - Martirosian/Fitzpatrick
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Izquierdo/Mora
tenis
16:00Simonsson/Eriksson - Khomentovskiy/Chepelev
tenis
16:30Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
16:30Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
16:30Kaichi Uchida - Arthur De Greef
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
Haberler
Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.